MÖBLER / Bord / Soffbord 11796198

nr 1179 6198

Soffbord

Stenskiva, / trä, längd: 110 cm, djup: 110 cm, höjd: 56 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 april 2018
kl 18:11:47